Toplu Ders Kayıtları Başladı!

Fotoğrafçılık, Tiyatro, Drama ve Yazarlık Grup Dersleri!

Perla Sanat olarak yep yeni derslerle karşınızdayız! Başlıca resimtiyatro, çocuklar için yaratıcı drama, dramatik yazarlık dersleri ve fotoğrafçılık derslerinde grup dersleri formatı ile hizmet veriyoruz..

Geç kalmadan hemen ön kaydınızı yaptırıp istediğiniz ders grubunda yerinizi alın! Üstelik toplu derslerde, bireysel derslere oranla uygulanacak cazip indirimleri de kaçırmayın!

Perla-toplu-ders-ön-kayıt

Toplu Derslerde Başlıca Yaş Grupları ve Kişi Sayısı Nedir?

Toplu ders gruplarımız başlıca şu şekilde:

Tiyatro Kursu

Tiyatro kursu için yaş sınırı ilkokul 4. sınıftır. Eğitim grupları 3’e bölünür. Bunlar;  ilköğretim grubu, lise grubu ve daha yukarı yaşlardır. Tiyatro Eğitimi haftada 1 gün 2 saat, süre 8 ay, ya da  haftada 2 gün 2 şer saat, süre 4 ay olarak ilerler. Gruplar minimum 5-6 maksimum 20 kişiden oluşur.

Detaylı bilgi için lütfen kurs sayfasını ziyaret edin: Tiyatro Kursu

Yaratıcı Drama Kursu

Yaratıcı Drama kursunda kursiyerlerimizin yaş sınırı ilkokul 4. sınıftır. Eğitim gruplarını  ilköğretim grubu, lise grubu ve daha yukarı yaşlar olmak üzere üç grup altında toplamaktayız.

Yaratıcı drama eğitimi, haftada 1 gün 1 saat şeklinde 5 aylık bir eğitimi kapsamaktadır. Gruplar minimum 5-6 maksimum 20 kişiden oluşur.

Detaylı bilgi için lütfen kurs sayfasını ziyaret edin: Yaratıcı Drama Kursu

Toplu Resim Dersleri

Toplu resim dersleri üç ana grupta toplanır: hobi çocuk grubu (4-14 yaş), hobi yetişkin grubu(15-21 ve 21 üzeri yaşlar) ve sınavlara hazırlık grubu (lise ve üniversite grubu).

Detaylı bilgi için lütfen resim kursu sayfamızı ziyaret edin: Resim Kursu

Dramatik Yazarlık Dersi

Dramatik yazarlık eğitimi haftada 3 saati kapsayan temelde en az 12 hafta katılmanızı tavsiye ettiğimiz bir kurs programını içerir. Gruplar en az 3-4 kişi en fazla 15 kişi şeklinde oluşturulmaktadır.

Kurs hakkında detaylı bilgi için : Dramatik Yazarlık Kursu

Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğrafçılık kursumuz her yıl eylül ile mayıs ayları arasında en az 5 kişinin toplanması halinde toplu ders olarak başlamaktadır. Ayrıntılı bilgi ve ön kayıt için lütfen fotoğrafçılık kursu sayfamızı ziyaret ediniz: Fotoğrafçılık Kursu

Toplu dersler hakkında daha fazla bilgi için lütfen hemen arayın! 0506 179 43 09..

Lütfen katılmak istediğiniz kursun sayfasını ziyaret edip ön kayıt formunu online olarak eksiksiz doldurmayı unutmayınız!

Sayfa anahtar kelimeleri:

Resim Kursu İzmir
Fotoğrafçılık Kursu İzmir
Yazarlık Kursu İzmir
Yaratıcı Drama Kursu İzmir

 

1 thoughts on “Toplu Ders Kayıtları Başladı!”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir