İlkokul Özel Ders

ilkokul özel ders izmir

İzmir İlkokul Özel Ders

İzmir’de ilkokul özel ders arayanlar için en kapsamlı, basit dille anlatım sunan, kaliteli eğitim içeriği ile çocuğunuz ve sizin %100 güvenininizi kazanacak Perla Sanat ilkokul özel ders sayfasına hoş geldiniz!

Özellikle ilkokul 1. Sınıf öğrencilerinin temel seviyede tüm ihtiyaç duydukları birebir eğitim desteğini en nitelikli ve özenli bir şekilde karşılamayı hedefleyen eğitimimiz sayesinde, artık siz de İzmir’de kaliteli ilkokul özel ders hizmetine bütçenizi yormayan ücretlerle ulaşabileceksiniz!

İlkokul Özel Ders Desteği Kaçıncı Sınıfları Kapsıyor?

Perla Sanat’ın ilkokul özel ders destek programı ilkokul 1 , 2 ve 3. sınıflarda okuyan tüm öğrencilere yönelik tasarlanmıştır. Özellikle ilkokul 1. Sınıf öğrencilerine yönelik okuma-yazma öğrenimini son derece verimli şekilde hızlandıracak eşsiz bir destek niteliğinde olduğundan, çocuğunuzun ilkokul temelini geri kalmadan hızlı ve sağlam şekilde atmasını sağlayacaktır.

İlkokul Özel Ders Kursu Hangi Dersleri Veriyor?

Perla Sanat ilkokul özel dersleri şunları kapsar:

  • İlkokul Okuma – Yazma Özel Dersi
  • İlkokul Matematik Özel Dersi
  • İlkokul Türkçe Özel Dersi

Öğrencilerimiz eksik olduğu alan hangisi ise herhangi birine katılabilirler.

Perla Sanat’ın Özel Dersi Nerede İşlenir?

Eğitim almayı planlayan öğrencilerimiz ile derslerimizi Perla Sanat kurum bünyesinde ya da online platformlar üzerinden öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin ortak gün, saat diliminde işlemekteyiz.

İzmir İlkokul Özel Ders Kursu Haftada Kaç Saat İşlenir?

Öncelikle süreç başında öğrencilerimiz ile tanışma sağlanır ve sonrasında bir  deneme dersi yapılır. Dersten sonra, velilerimiz ile öğrenci durum bilgisi paylaşılıp, hedefe uygun ortak çalışma planı düzenlenir. Her öğrencimizin ihtiyacı ve beklentileri birbirinden farklı olacağı için alacakları ders saatleri birbirinden farklılık gösterebilir. Kurumumuzda eğitimin kişiye özel olarak planlanması ve en verimli sonucun alınması esastır.

Perla Sanat’ta İlkokul Özel Dersi Nasıl İşlenir?

Öğrencilerimizin özel ders almak istedikleri dersler belirlenir. Bu derslere uygun içerikler, okul müfredatına uygun olacak şekilde  öğretmenlerimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanan içerikler öğrencilerin seviyelerine uygun çeşitli etkinlikler ve ek kaynak çalışmalarından oluşur. Öğrencilerimizin etkili ve kalıcı bir şekilde konuları öğrenmeleri hedeflenir. Veli iletişimi  ve öğrenciye verilecek ev ödevleri ile öğrenci takipleri sağlanır.

Özel Dersi Kimden Alacağım?

Kurumumuzda özel ders öğretmeni olarak görev alan kişiler, güler yüzlü, alanında uzman ve deneyimli Sınıf Öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Perla Sanat’a Nasıl Ulaşırım?

Perla Sanat’a ulaşım İzmir’in en merkezi metro istasyonlarından biri olan “Hatay Metro” durağından çok kolaydır. Kursumuz ana cadde ve metro istasyonuna 250 m – 5 dakika mesafede bulunur. Hemen şimdi siz de Perla Sanat’a gelip ister yüz yüze, isterseniz uzaktan online eğitim avantajlarımızdan yararlanın!

Anahtar Kelimeler:

İlkokul 1. Sınıf Özel Ders İzmir
Okuma Yazma Özel Ders
Okuma Yazma Kursu İzmir