Speaking Club

Perla Sanat’tan Ayrıcalıklı Bir Eğitim: Speaking Club 

Speaking Club – Konuşma Kulübü, İzmir’de özellikle İngilizce bilen, ancak bu teorik bilgiyi günlük hayatın herhangi bir alanında pratik olarak uygulayamayan, yani konuşamayan kişilere yönelik programladığımız, hem eğlenceli hem hoş vakit geçireceğiniz, aynı zamanda sosyalleşerek konuşma konusunda ilerleyeceğiniz eşsiz bir eğitimimizdir! Eğer siz de gerek pratik eksikliği, gerekse özgüven sorunları yüzünden gerek toplantıda, gerek tatilde, ya da günlük hayatta İngilizce konuşmakta zorlanıyorsanız konuşma kulübümüze bekleriz!

Speaking Club Nedir? Kısaca Anlatalım..

English Speaking Club (İngilizce Konuşma Kulübü), varolan İngilizce bilginizi çoğunlukla konuşarak pratik yapmanızı sağlayan bir etkinlik kulübüdür.  Speaking Club, İngilizce’yi özgüvenli, doğru ve akıcı bir şekilde konuşmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Ayrıca Speaking Club, küçük bir grupta (minimum 4, maksimum 8 kişi) kendizi İngilizce konuşurken rahat hissediceğiniz ve size her an cesaret veren, size yardımcı olmaya hazır bir eğitmen eşliğinde İngilizce’yi ve İngilizce konuşmayı sevdiren eşsiz bir eğitimdir.

Neden Speaking Club’a Katılmalıyım?

Kalıplar ve formüllere boğularak İngilizce’yi öğrenmek yerine, konuşarak organik bir şekilde İngilizce öğrenmeyi tercih ediyorsanız ve kendizi rahat ettiğiniz bir ortamda size destek olacak uzman bir eğitimci eşliğinde küçük bir grupta İngilizce pratik yapmayı düşünüyorsanız bu klübe katılmanızı öneririz. 

Speaking Club Ne Kadar Sürer ve Kimler Katılabilir?

Speaking Club, haftada bir gün, toplamda 2- 2:30 saat sürecek derslerden oluşacaktır. İngilizce seviyesi, en az, orta (B1) ve en çok, ileri (advanced, B2) olan herkes katılabilir. Bu klüp sayesinde arkadaşlarınızla İngilizce konuşarak sosyalleşebilir, İngilizcenizi doğal bir şekilde geliştirebilir ve hayatın stresinden biraz da olsa kurtulabilirsiniz!

Speaking Club Nasıl İşleyecek?

Her hafta farklı konuşma aktiviteleri ile kollektif ve öğrenci merkezli öğrenme yönetimi kullanılacaktır. Konuşma aktiviteleri, okuma, yazma ve dinleme gibi diğer dil becerileri ile de destenecektir. Speaking club ile hem her hafta güncel farklı bir konu üzerinde konuşarak hem İngilizceniz gelişecek, hem de kültürel altyapınız dolacak!

Speaking Club Bana Neler Kazandıracak?

Speaking Club kursunun sonunda, eğer düzenli bir şekilde katılım olduğu takdirde, ögrenci İngilizce konuşma konusunda daha özgüven sahibi olabilir, konuşması daha öncesine göre çok daha akıcı hale gelebir. Konuşma aktivitelerinde kullanılan, Ingilizce dinleme, okuma ve yazma becerileri de konuşma becerisi ile orantılı olarak gelişebilir. Ayrıca birey, İngilizce öğrenme konusunda daha bilinçli hale gelip, bireysel olarak kendi kendine öğrenme yöntemleri geliştirebilir.  Bununla birlikte Speaking Club’taki aktivitelerle yaratıcılığınız gelişebilir ve Speaking Club sürecisince hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Speaking Club misyonu, İzmir’de yaşayan her yaştaki İngilizce konuşmak isteyen bireyleri biraraya getirerek dil ogrenmedeki temel becerilerini (okuma, yazma, dinleme, ve konuşma) kollektif ve birebir calisma metodları ile geliştirerek İngilizceyi sevdirmektir.

speakingClub2018IzmirPerla

Speaking Club Nerede? Nasıl Kayıt Olabilirim?

İzmir’in en eğlenceli İngilizce Konuşma Kulübü İzmir Hatay semtinin en merkezi yeri Hatay metro istasyonunun bir kaç adım ötesinde!

Speaking kursumuza kayıtlar:

2018-2019 dönemi kursumuz artık başladı! Acele et kayıt fırsatını kaçırma! Hemen aşağıdaki ön kayıt formunu doldur seni arayalım..

Mesaj bölümüne;

  • kaydolmak istediğiniz kursu,
  • başlamak istediğiniz zamanı,

Ön Kayıt Formu

[contactform email = “bilgi@perlasanat.com” ][/contactform]

 

Sayfa Etiketleri:

İngilizce Konuşma Kulübü İzmir

İngilizce Konuşma Kursu İzmir