MEB Onaylı Müzik Kursuna Kayıt Olan Kazanacak!

MEB Onaylı Müzik Kurslarıda Artı Puan Sistemi Çok Yakın!

Merhaba sevgili öğrencilerimiz! Sizlere yeni bir müjdemiz var! Son zamanlarda sıkça duymuş olduğunuz bir söylenti vardı; sanatsal aktivitelere katılan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği sınavlarda artı puan kazanacak vb..

Artık şunu belirtmek isteriz ki bu konuda çok daha somut bir adım atıldı.. Bakanlık, okullarda “Sosyal Etkinlik Bilgilendirme Formu” adında bir form dağıtmaya başladı.. Bu formda kısaca öğrencilerin katıldığı sosyal ve sanatsal etkinliklerin e-Okul sistemi üzerinden öğrencinin profiline kayıt edilmesini sağlıyor.
Form Şu şekilde:

Sosyal Etkinlik Bilgilendirme Formu Ne Getirecek?

Henüz kesin bir bilgi olmasada öğrencilerin MEB onaylı bir eğitim programına katılmış olmalarının e-okul sistemine işlenmesinden sonraki aşamanın, belki de öğrenciler için sınavlarda artı puan ya da ekstra burs kazanımına yönelik bir hak doğurabileceği olasılıklar arasında… Dolayısı ile artık “artık kaçak müzik kurslarının” sadece fiyat avantajı kalmamış olacak…

MEB Onaylı Eğitim Programlarına Nasıl Kayıt Olurum?

Öğrencilerimizin “Sosyal Etkinlik Bilgilendirme Formu” aracılığı ile e-Okul sistemine sanatsal etkinlik kaydının yapılması için tek yapmanız gereken Perla Sanat’ın MEB onaylı eğitim programına kaydınızı yaptırmak!

Ayrıntılı bilgi için hemen arayın! 0506 179 43 09

Müzik Kursu İzmir

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir