Yan Flüt

Yan Flüt Kursu İzmir

Yan flüt kursu İzmir – Yan flütün etkileyici sesine artık karşı koyamadınız, İzmir’de kolay ve güvenilir yan flüt eğitimi veren bir kurs arayışına girdiniz.. Başlıca aklınıza gelebilecek sorular; yan flüt dersi almak için yaşım geç mi? Yan flüt çalmayı ne kadar sürede öğrenirim? Güvenilir ve kolay anlaşılır bir yan flüt dersini nerede alırım? Yan flüt fiyatları İzmir’de ortalama ne kadar? Ulaşımı kolay bir yan flüt kursu nereden bulurum? Amacımız aklınızdaki soru işaretlerini silip, sizleri en hızlı bir şekilde yan flüt çalar hale getirmek!

Nedir Bu Yan Flüt? Kısaca Öğrenelim?

Yan flüt; baş, gövde ve kuyruk bölümlerinin bir araya gelmesiyle oluşan nefesli bir çalgıdır. Çalgının baş kısmında ağızlık denilen bir kısım bulunur ve üfleme yoluyla ses elde edilir. Günümüzde yaygın solo bir çalgı olarak kullanılır. Soprano(ince) sesli bir çalgıdır. Kurumumuzda yan flüt kursu, nota eğitimiyle başlar ve öğrencinin seviyesine göre şekillenir.

Yan Flüt Nasıl ve Ne Kadar Sürede Öğrenirim?

Yan flüt 1832 yılından günümüze kadar bütün batı müziği klasik orkestralarda kendini benimsetip gösterebilen etkin bir üflemeli çalgıdır. Çağımızda oldukça revaçta bir enstrüman olan yan flüt oldukça dinlendirici ve etkileyici bir sese sahiptir. Yan flüt çalmak akla geldiğinde, diğer üflemeli enstrümanlarda olduğu gibi acaba nefesim yeter mi kaygısı uyanmaktadır. Yan flüt üzerinde uzman hocamız sizlere öncelikle doğru teknikle üflemeyi, sonrasında da tuşede bulunan sesleri kısa bir sürede algılamayı öğretecektir. Temel eğitimi tamamladıktan sonra,  nota öğretim sürecine geçip profesyonelliğe adım atacaksınız. Çalışmalarımızın sonucunda alt yapınız güçleneceği için, isteğiniz tarzda müziğe yoğunlaşıp dersleri kişiselleştireceğiz. Bu sayede, kendi tarzınızda parçalar çalacak, çalgıdan aldığınız haz ve keyif güçlenecek ve yan flütü ömrünüzün sonuna kadar çalmaktan vazgeçmeyeceksiniz!

Neden Yan Flüt Eğitimi Almalıyım?

Yan flüt, armonik yapısı ve etkileyici ses tınısı ile bir çok tarza hitap edebilir. Bu nedenlede yan flüt seçimiyle birey kendi benimsediği tarzdaki müziğini yapabilir ve hem bireysel olarak hem de dinleyici üzerinde büyük haz duygusu oluşturabilir. Bunların yanı sıra güzel ruh hali, hafıza gelişimi, algı güçlendirme, kaygı yenme vb.  bireysel gelişimde de hayatta etkin olmanızı sağlayacaktır.

Yan Flüt Eğitimi İçin Neden Perla Sanat’ı Seçmeliyim?

Yan flüt çalmak için kurumumuza gelen tüm kursiyerlerimiz, kendini doğru yerde hissederek, kısa zamanda, doğru bilgi ve yönteme dayalı eğitim metotlarımızla eğitim alacak, motivasyon ve öğrenme isteği her geçen gün artarak arzuladığı enstrümanı ömrünün sonuna kadar sürekli bir gelişim içinde öğrenecektir. Sizler için varız! Sizlere en kaliteli sanat eğitimini, en uygun fiyata sunmak için çalışıyoruz!

Perla Sanat’a Nasıl Ulaşım Sağlarım?

Perla Sanat yan flüt kursu İzmir’in en merkezi konumunda – Hatay semtinin merkezi Hatay metro istasyonunun sadece bir kaç adım uzağında.. Bu konumu ile kursiyerlerimiz İzmir’in Bornova, Balçova, Buca, Konak, Karşıyaka, Güzelyalı, Güzelbahçe ve diğer tüm noktalarından yan flüt kursumuza rahatlıkla ulaşım imkanı bulabilmektedirler.

İzlemenizi Öneririz:

Ünlü Titanic Film Müziği ” My Heart Will Go On” Canlı Flüt Performansı:

[youtube width=”300″ height=”300″ id_video=”9i2dbxC5GHs” autoplay=”false”][/youtube]

 

Yan Flüt Kursu İzmir

Yan Flüt Kursu İzmir Balçova
Yan Flüt Kursu İzmir Hatay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir