Şan

Şan Kursu İzmir

Şan Dersi İzmir

Şan Dersi İzmir Ses eğitimi almak istiyorum. Ses eğitimi neden alınır? Profesyonel olarak şan kursu almak istiyorum! Ulaşımı kolay şan kursu bulmak istiyorum? Sorularınızı hızlı bir şekilde yanıtlıyor, içinizde şüphe bırakmayacak kalitede ses eğitimini sizlere büyük bir hevesle sunuyoruz! Tek yapmanız gereken ücretsiz deneme dersimize gelmek!

Nedir Bu Şan – Ses Eğitimi?

Şan, ses tellerinin eğitilerek, bilinçli kullanılabilmesi için yapılan ses ve nefes çalışmalarını içeren bir alandır. Güzel şarkı söylemek, doğru nefes almakla ve sesi doğru kullanabilmekle ilgilidir. Bu nedenle şan eğitimiyle sesin doğru kullanılmasını sağlamak hedeflenir. İnsan sesleri kadın ve erkeklerde 3 bölüme ayrılır. Kadınlarda: soprano, mezzosoprano, alto; erkeklerde : tenor, bariton, bas olarak ayrılırlar. Kurumumuzda şan kursu, öncelikle kulak eğitimiyle başlar. (Doğru ses verme, notaların artikülasyonu vs.) daha sonra öğrencinin tarzı ve isteklerine göre müfredatımız şekillenir.

Şan Dersinin Amacı Nedir?

İnsanın bir bakıma kendisi enstrümandır. Enstrümanların doğru çalımı için doğru teknikler uygulanıp ve uygulatıldığı gibi, aynı durum kendi insan kendi sesini kullanırken de geçerlidir. Bütün bunlar şan teknikleridir. Tamamen diyafram nefesi kontrolü, diyafram kullanımı ve ağız tekniklerine (ağız şekli,damak,diş,dil teknikleri vb) dayanan şan derslerimiz, uzman hocalarımızla çok kolay ve çok eğlenceli olacaktır. Şan eğitimi almış kursiyerlerimiz klasik eserler, popüler parçalar, sanat müziği veya Türk halk müziği söylerken aldığı eğitimle fark yaratacak noktaya geleceklerdir.

Şan Dersini Neden Perla Sanat’da Almalıyım?

Perla Sanat ile sizlere en doğru ve bilimsel şan tekniklerini öğretmekle kalmıyor, sizlerin derslerimize olan katılım isteğinizi, kursa ilk başladığınız günden itibaren arttırmak için mücadele ediyoruz. Amacımız kursiyerlerimizin başladıkları eğitimi büyük bir başarı ile tamamlaması ve bu eğitim sayesinde yaşamlarına değer katmalarıdır!

Perla Sanat Nerede?

Perla Sanat şan kursu, İzmir’in en merkezi bölgelerinden Hatay’da, Hatay metro istasyonuna bir kaç adım ötede.. Eğitim merkezimize sadece İzmir Balçova, Hatay, Güzelbahçe ve Güzelyalı gibi çevre bölgelerden değil, tüm ilçelerden ulaşım çok rahat bir şekilde sağlanabilir!

Sayfa Etiketleri:

Şan Eğitimi İzmir Hatay

Şan Dersi İzmir Hatay

Ses Eğitimi İzmir

İzmir Şan Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir