Online Piyano Kursu

En Kaliteli Online Piyano Kursu İzmir’de!

Uzaktan piyano eğitimi, Perla Sanat’ın uzunca bir süredir üzerinde çalıştığı piyano eğitimini dijitalleştirerek zaman ve mekandan bağımsız olarak İnternete açtığı yepyeni bir hizmeti olarak artık karşınızda! Eğenceli, esnek ve gayet pratik online piyano kursumuz sayesinde siz de evinizin ya da işyerinizin konforunda kaliteli piyano derslerimizi alabilirsiniz!

Online Piyano Eğitimi Nasıl İşlenir?

Online piyano dersi almak isteyen kursiyerlerimiz öncelikle bizden ister whatsup üzerinden ya da telefon yolu ile randevu alır. Randevu gün ve saatinde sizi yönlendirerek sadece bir kaç tıklama ile kolayca kurabileceğiniz yazılım sayesinde ücretsiz olarak online piyano deneme dersi işlenir! Piyano kursumuz online olarak bu deneme dersinden sonra son derece bütçe dostu ücretler ile devam eder! Online piyano eğitimi için kullandığımız yazılımlar tüm okullarda ve kurslarda sıkça kullanılan Zoom ve Whereby altyapısı üzerinden olup, kullanması son derece basittir!

Whereby

Online Piyano Eğitiminde Ne İşlenir? Yaş Sınırı Nedir?

Uzaktan piyano eğitimimizde aynı birebir özel ders mantığında işlenen piyano derslerimiz, tüm teknik çalışmalar aynı yüz yüze işlendiği gibi görüntülü olarak karşılıklı işlenir. Eğitim klasik piyano eğitimi verdiğimiz tüm yaş aralıklarına açıktır, ancak yaş gruplarına bakıldığında küçük yaştaki öğrencilerimizin velileri tarafından asiste edilmeleri talep edilir.

**İnternetten piyano eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin uzaktan bağlantı kurdukları ortamda, kendilerine ait piyano ve akıllı telefon/tablet ya da bilgisayarının olması bir gerekliliktir.

Online Piyano Kursunun Avantajı Nedir?

İnternetten piyano eğitimimizin avantajları;

  • Esnek zaman dilimlerinde evinizden ya da ofisinizden çıkmadan birebir sadece size özel piyano dersleri.
  • Perla Sanat’ın MEB onaylı kaliteli ve eğlenceli müfredatı!
  • Görüntülü eğitimlerin tamamının kaydedilip öğrencilerimiz ile paylaşılması sayesinde, öğrencinin dersi istediği kadar tekrar etme şansı bulunur.
  • Uzaktan piyano derslerimizde deneme dersleri de tamamen online olarak ve ücretsiz yapılır.. Böylece zamanınızı yolda geçirmenize gerek kalmadan bilgisayar başında eğitim kalitemizi görebilirsiniz!
  • Dersler öğrenciyi sıkmayacak ve bunaltmayacak şekilde işlenir Böylece uzun süreli olarak öğrenci kamera karşısında bekletilmez.
  • Perla Sanat eğitim kalitesi mekandan bağımsız olarak istenilen şehirde, tatil yöresinde alınabilir. Dolayısı ile yaz tatillerinde de öğrencilerimiz online eğitim ile derslerine devam edebilirler..
  • Online eğitim ücretlerimiz son derece avantajlı ve rekabetçidir! Hem öğretici hem de bütçe dostu eğitimler ile kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz!

Online Piyano Eğitimine Nasıl Katılırım?

Ücretsiz online piyano deneme dersimize katılmak ve hızlıca kayıt olmak için lütfen bize 0506 179 43 09 numaralı telefonumuzdan ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak ön kayıt yaptınırız:

[contactform email = “bilgi@perlasanat.com” ][/contactform]

Online Piyano Kursu

Uzaktan Piyano Eğitimi

İnternetten Piyano Dersi