Online Keman Kursu

En Pratik Online Keman Kursu İzmir’de!

Perla Sanat olarak sanat eğitimini mekandan bağımsız ve en esnek platforma yani uzaktan eğitim platformuna taşıyoruz! Esnek ve pratik internetten keman kursumuz ile siz de evinizden çıkmadan ve konfor alanınızda kaliteli keman eğitimimizi alabilirsiniz!

İnternetten Keman Eğitimi Nasıl İşlenir?

Online keman eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz öncelikle bizden whatsup üzerinden ya da telefon yolu ile randevu alır. Randevu gün ve saatinde sizi yönlendirerek sadece bir kaç tıklama ile kolayca kurabileceğiniz yazılım sayesinde ücretsiz olarak online keman deneme dersi işlenir! Keman kursumuz online olarak bu deneme dersinden sonra son derece bütçe dostu ücretler ile devam eder! Online keman eğitimi için kullandığımız yazılımlar tüm okullarda ve kurslarda sıkça kullanılan Zoom ve Whereby altyapısı üzerinden olup, kullanması son derece basittir!

Whereby

Uzaktan Keman Eğitiminde Ne İşlenir? Yaş Sınırı Nedir?

Uzaktan keman kursumuzda aynı birebir özel ders mantığında işlenen keman derslerimiz, tüm teknik çalışmalar aynı yüz yüze işlendiği gibi görüntülü olarak karşılıklı işlenir. Eğitim tüm yaşlara açıktır, ancak yaş gruplarına bakıldığında küçük yaştaki öğrencilerimizin velileri tarafından asiste edilmeleri talep edilir.

**Online keman eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin uzaktan bağlantı kurdukları ortamda, kendilerine ait gitarı ile bağlantı kuracakları tablet/akıllı telefon ya da bilgisayarı olması bir gerekliliktir.

Online Keman Kursunun Avantajı Nedir?

Online keman eğitimimizin avantajları;

  • Esnek zaman dilimlerinde evinizden ya da ofisinizden çıkmadan birebir sadece size özel keman dersleri.
  • Perla Sanat’ın MEB onaylı kaliteli ve eğlenceli müfredatı!
  • Görüntülü eğitimlerin tamamının kaydedilip öğrencilerimiz ile paylaşılması sayesinde, öğrencinin dersi istediği kadar tekrar etme şansı bulunur.
  • Deneme dersleri de tamamen online olarak ve ücretsiz yapılır.. Böylece zamanınızı yolda geçirmenize gerek kalmadan bilgisayar başında eğitim kalitemizi görebilirsiniz!
  • Dersler öğrenciyi sıkmayacak ve bunaltmayacak şekilde işlenir Böylece uzun süreli olarak öğrenci kamera karşısında bekletilmez.
  • Perla Sanat eğitim kalitesi mekandan bağımsız olarak istenilen şehirde, tatil yöresinde alınabilir. Dolayısı ile yaz tatillerinde de öğrencilerimiz online eğitim ile derslerine devam edebilirler..
  • Online eğitim ücretlerimiz son derece avantajlı ve rekabetçidir! Hem öğretici hem de bütçe dostu eğitimler ile kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz!

Online Keman Eğitimine Nasıl Katılırım?

Ücretsiz online deneme dersimize katılmak ve hızlıca kayıt olmak için lütfen bize 0506 179 43 09 numaralı telefonumuzdan ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak ön kayıt yaptınırız:

[contactform email = “bilgi@perlasanat.com” ][/contactform]

Online Keman Kursu

Uzaktan Keman Dersi

İnternetten Keman Eğitimi