Online Gitar Dersi

En Eğlenceli Online Gitar Kursu İzmir’de!

Perla Sanat olarak günümüzün dijital dönüşümüne uyum sağlıyoruz! Artık öğrencilerimizin internetten gitar kursu alarak zaman ve mekandan bağımsız şekilde uzaktan gitar öğrenebilmelerine olanak tanıyoruz! Gitarın dayanılmaz cazibesinden ve popülaritesinden yararlanmak isteyen öğrencilerimiz artık evlerinden çıkmadan eğlenceli ve esnek online gitar kursumuz ile artık çok hızlı ve konforlu bir şekilde gitar öğrenebilecekler!

Online Gitar Dersi Nasıl İşlenir?

Uzaktan gitar dersi almak isteyen kursiyerlerimiz öncelikle bizden ister whatsup üzerinden ya da telefon yolu ile randevu alır. Randevu gün ve saatinde sizi yönlendirerek sadece bir kaç tıklama ile kolayca kurabileceğiniz yazılım sayesinde ücretsiz olarak online gitar deneme dersi işlenir! gitar kursumuz online olarak bu deneme dersinden sonra son derece bütçe dostu ücretler ile devam eder! Online gitar eğitimi için kullandığımız yazılımlar tüm okullarda ve kurslarda sıkça kullanılan Zoom ve Whereby altyapısı üzerinden olup, hiç kurulum gerektirmez ve kullanması son derece basittir!

Whereby

Online Gitar Kursunda Ne İşlenir? Yaş Sınırı Nedir?

İnternetten gitar eğitimimizde aynı birebir özel ders mantığında işlenen gitar derslerimiz, tüm teknik çalışmalar aynı yüz yüze işlendiği gibi görüntülü olarak karşılıklı işlenir. Eğitim klasik gitar eğitimi verdiğimiz tüm yaş aralıklarına açıktır, ancak yaş gruplarına bakıldığında küçük yaştaki öğrencilerimizin velileri tarafından asiste edilmeleri talep edilir.

**Online gitar eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin uzaktan bağlantı kurdukları ortamda, kendilerine ait bir tablet/akıllı telefon ya da bilgisayar ile gitar olması bir gerekliliktir.

Online Gitar Kursunun Avantajı Nedir?

Online gitar eğitimimizin avantajları;

  • Esnek zaman dilimlerinde evinizden ya da ofisinizden çıkmadan birebir sadece size özel gitar dersleri.
  • Gitar gibi popüler bir enstrümanı öğrenmek için en pratik ve esnek eğitim metodu!
  • Perla Sanat’ın MEB onaylı kaliteli ve eğlenceli müfredatı!
  • Görüntülü eğitimlerin tamamının kaydedilip öğrencilerimiz ile paylaşılması sayesinde, öğrencinin dersi istediği kadar tekrar etme şansı bulunur.
  • Deneme dersleri de tamamen online olarak ve ücretsiz yapılır.. Böylece zamanınızı yolda geçirmenize gerek kalmadan bilgisayar başında eğitim kalitemizi görebilirsiniz!
  • Dersler öğrenciyi sıkmayacak ve bunaltmayacak şekilde işlenir Böylece uzun süreli olarak öğrenci kamera karşısında bekletilmez.
  • Perla Sanat eğitim kalitesi mekandan bağımsız olarak istenilen şehirde, tatil yöresinde alınabilir. Dolayısı ile yaz tatillerinde de öğrencilerimiz online eğitim ile derslerine devam edebilirler..
  • Online eğitim ücretlerimiz son derece avantajlı ve rekabetçidir! Hem öğretici hem de bütçe dostu eğitimler ile kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz!

Online Gitar Eğitimine Nasıl Katılırım?

Ücretsiz online gitar deneme dersimize katılmak ve hızlıca kayıt olmak için lütfen bize 0506 179 43 09 numaralı telefonumuzdan ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak ön kayıt yaptınırız:

[contactform email = “bilgi@perlasanat.com” ][/contactform]

Online Gitar Kursu

Uzaktan Gitar Dersi

İnternetten Gitar Eğitimi