Online Çello Kursu

En Nitelikli Online Çello Kursu İzmir’de!

Perla Sanat olarak sanat eğitimini mekandan bağımsız olan en esnek internet platformuna taşıyarak, uzaktan çello eğitimi hizmetimiz ile karşınızdayız! Eğenceli olduğu kadar, esnek ve gayet pratik online çello kursumuz ile siz de evinizin ya da işyerinizin konforundan ayrılmadan, en kaliteli çello kursunu alabilirsiniz!

Online Çello Dersleri Nasıl İşlenir?

İnternetten çello dersi almak isteyen siz sevgili öğrencilerimiz, öncelikle bizden ister whatsup üzerinden ya da telefon yolu ile randevu alır. Randevu gün ve saatinde sizi yönlendirerek sadece bir kaç tıklama ile kolayca kurabileceğiniz yazılım sayesinde ücretsiz olarak uzaktan çello deneme dersi işlenir! çello kursumuz online olarak bu deneme dersinden sonra son derece bütçe dostu ücretler ile devam eder! Online çello eğitimi için kullandığımız yazılımlar tüm okullarda ve kurslarda sıkça kullanılan Zoom ve Whereby altyapısı üzerinden olup, kullanması son derece basittir!

Whereby

Online Çello Eğitiminde Ne İşlenir? Yaş Sınırı Nedir?

Uzaktan çello eğitimimizde aynı birebir özel ders mantığında işlenen çello derslerimiz, tüm teknik çalışmalar aynı yüz yüze işlendiği gibi görüntülü olarak karşılıklı işlenir. Eğitim klasik çello eğitimi verdiğimiz tüm yaş aralıklarına açıktır, ancak yaş gruplarına bakıldığında küçük yaştaki öğrencilerimizin velileri tarafından asiste edilmeleri talep edilir.

**Online çello eğitimi almak isteyen öğrencilerimizin uzaktan bağlantı kurdukları ortamda, kendilerine ait akıllı telefon/tablet ya da bilgisayar ile kendilerine ait bir çello olması bir gerekliliktir.

Online çello Kursunun Avantajı Nedir?

Online çello eğitimimizin üstün avantajları;

  • Esnek zaman dilimlerinde evinizden ya da ofisinizden çıkmadan birebir sadece size özel çello dersleri.
  • Perla Sanat’ın MEB onaylı kaliteli ve eğlenceli müfredatı!
  • Çello gibi büyülü bir enstrümanı uzaktan öğrenebilme fırsatı!
  • Görüntülü eğitimlerin tamamının kaydedilip öğrencilerimiz ile paylaşılması sayesinde, öğrencinin dersi istediği kadar tekrar etme şansı bulunur.
  • Deneme dersleri de tamamen online olarak ve ücretsiz yapılır.. Böylece zamanınızı yolda geçirmenize gerek kalmadan bilgisayar başında eğitim kalitemizi görebilirsiniz!
  • Dersler öğrenciyi sıkmayacak ve bunaltmayacak şekilde işlenir Böylece uzun süreli olarak öğrenci kamera karşısında bekletilmez.
  • Perla Sanat eğitim kalitesi mekandan bağımsız olarak istenilen şehirde, tatil yöresinde alınabilir. Dolayısı ile yaz tatillerinde de öğrencilerimiz online eğitim ile derslerine devam edebilirler..
  • Online eğitim ücretlerimiz son derece avantajlı ve rekabetçidir! Hem öğretici hem de bütçe dostu eğitimler ile kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz!

Online Çello Eğitimine Nasıl Katılırım?

Ücretsiz online çello deneme dersimize katılmak ve hızlıca kayıt olmak için lütfen bize 0506 179 43 09 numaralı telefonumuzdan ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak ön kayıt yaptınırız:

[contactform email = “bilgi@perlasanat.com” ][/contactform]

Online Çello Kursu

Uzaktan Çello Dersi

İnternetten Çello Eğitimi