Toplu Ders Kayıtları Başladı!

Perla Sanat’tan Toplu Müzik, Tiyatro, Drama ve Yazarlık Dersleri!

Perla Sanat olarak yep yeni derslerle karşınızdayız! Başlıca resimtiyatro, çocuklar için yaratıcı drama, dramatik yazarlık dersleri ile bağlama ve gitarda bireysel derslere ek olarak toplu dersler ile hizmet veriyoruz..

Geç kalmadan hemen ön kaydınızı yaptırıp istediğiniz ders grubunda yerinizi alın! Üstelik toplu derslerde, bireysel derslere oranla uygulanacak cazip indirimleri de kaçırmayın!

Perla-toplu-ders-ön-kayıt

Toplu Derslerde Başlıca Yaş Grupları ve Kişi Sayısı Nedir?

Toplu ders gruplarımız başlıca şu şekilde:

Tiyatro Kursu

Tiyatro kursu için yaş sınırı ilkokul 4. sınıftır. Eğitim grupları 3’e bölünür. Bunlar;  ilköğretim grubu, lise grubu ve daha yukarı yaşlardır. Tiyatro Eğitimi haftada 1 gün 2 saat, süre 8 ay, ya da  haftada 2 gün 2 şer saat, süre 4 ay olarak ilerler. Gruplar minimum 5-6 maksimum 20 kişiden oluşur.

Detaylı bilgi için lütfen kurs sayfasını ziyaret edin: Tiyatro Kursu

Yaratıcı Drama Kursu

Yaratıcı Drama kursunda kursiyerlerimizin yaş sınırı ilkokul 4. sınıftır. Eğitim gruplarını  ilköğretim grubu, lise grubu ve daha yukarı yaşlar olmak üzere üç grup altında toplamaktayız.

Yaratıcı drama eğitimi, haftada 1 gün 1 saat şeklinde 5 aylık bir eğitimi kapsamaktadır. Gruplar minimum 5-6 maksimum 20 kişiden oluşur.

Detaylı bilgi için lütfen kurs sayfasını ziyaret edin: Yaratıcı Drama Kursu

Toplu Resim Dersleri

Toplu resim dersleri üç ana grupta toplanır: hobi çocuk grubu (4-14 yaş), hobi yetişkin grubu(15-21 ve 21 üzeri yaşlar) ve sınavlara hazırlık grubu (lise ve üniversite grubu).

Detaylı bilgi için lütfen resim kursu sayfamızı ziyaret edin: Resim Kursu

Dramatik Yazarlık Dersi

Dramatik yazarlık eğitimi haftada 3 saati kapsayan temelde en az 12 hafta katılmanızı tavsiye ettiğimiz bir kurs programını içerir. Gruplar en az 3-4 kişi en fazla 15 kişi şeklinde oluşturulmaktadır.

Kurs hakkında detaylı bilgi için : Dramatik Yazarlık Kursu

Bağlama ve Gitar Toplu Dersleri

Bağlama ve gitar derslerini artık ister bireysel, ister toplu ders şeklinde alabilirsiniz! Toplu ders şeklinde almak isterseniz, minimum 2 kişi maksimum 5 kişi şeklinde gruplandırma yapılacaktır.

Detaylı bilgi için bağlama ve gitar sayfalarımızı ziyaret edin: Bağlama Kursu, Gitar Kursu

Toplu dersler hakkında daha fazla bilgi için lütfen hemen arayın! 0506 179 43 09..

Sayfa anahtar kelimeleri:
toplu resim dersi izmir
toplu bağlama dersi izmir
toplu gitar dersi izmir
yaratıcı drama kursu izmir
yazarlık kursu izmir

 

1 comment

Leave a Reply

Your e-mail will not be published.

Önceki yazıyı okuyun:
Tiyatro Kursu

Tiyatro Kursu İzmir Tiyatro Kursu İzmir - Uzun süredir araştırma içindeyim, İzmir'de güvenilir ve eğlenceli bir temel oyunculuk eğitimi kursu...

Kapat